Het zijn hectische tijden in de gezondheidszorg
en ook bij Samen praktijk voor ergotherapie.
Per 1 januari 2023 is er wat veranderd.
Locatie Hoofddorp en de specialisatie handtherapie is vervallen.
Door het vertrek van Vanja Rutten (ergotherapeut/handtherapeut) komt de specialisatie handtherapie te vervallen. Wij zijn al langere tijd op zoek naar een 2e handtherapeut. Helaas is dat tot op heden niet gelukt. Met het vertrek van Vanja kunnen wij geen handtherapie meer aanbieden binnen onze praktijk.
Wij gaan door in de Duin en Bollenstreek maar zijn niet meer actief in Hoofddorp.
Een kleiner werkgebied
Ondanks deze veranderingen zullen wij, Pauline, Monica en Irene, er in 2023 voor u zijn om dat wat wellicht onmogelijk lijkt weer mogelijk te maken. Bij Samen Praktijk voor ergotherapie staat u hierin centraal.
Op onderstaande plattegrond ziet u ons werkgebied vanaf 1 januari 2023.

Wij zijn gespecialiseerd in:
Bezoek onze website voor meer informatie!
Staat uw woonplaats er niet op en heeft u toch een vraag, neem dan gerust contact met ons op!
U bent altijd welkom op onze praktijk in Sassenheim!
Wat is ergotherapie?
Voor veel mensen is het goed functioneren van het lichaam vanzelfsprekend. Dagelijkse handelingen zoals koken, aankleden, stofzuigen en lopen gaan automatisch en ze denken er niet eens bij na.
Voor mensen met ouderdomsklachten of een beperking, is dit anders. U heeft ontdekt hoe ingewikkeld een simpele handeling kan zijn, nu uw lichaam niet automatisch meewerkt.
Een ergotherapeut kan u helpen met deze beperkingen om te gaan en zo zelfstandig en optimaal mogelijk te blijven functioneren.
Ergotherapie helpt om: